Pagrįstų investicijų


pagrįstų investicijų

Eur " stulpeliaipagrįstų investicijų visa su savivaldybės taryba arba su Taryba suderinta investicijos suma, o ne tik ataskaitiniais metais suderinta investicijos suma. Investicija gali būti tęstinė ir netęstinė, nepriklausomai nuo suderinimo datos suma gali būti Tarybos suderinta ir per kelis kartus skirtingais metais.

pagrįstų investicijų

Eur " stulpeliaitai įvykdytos investicijos — apskaitos dokumentais pagrįstos, per ataskaitinį laikotarpį įvykdytos, investicijos ar tęstinių investicijų, įvykdytų per ataskaitinį laikotarpį, dalis. Ilgalaikio turto pagrįstų investicijų šaltinių lėšos 1 pagrįstų investicijų. Ta pati suma užpildoma ir 1 eilutėje, jei tai buvo įsigyta iš nusidėvėjimo amortizacijosvisa suma tuo pačiu investicijos pavadinimu užpildoma prie nusidėvėjimo eilutės amortizacijosjei tai įvykdyta ir iš kitų lėšų, atitinkamai visa suma turi išsidėlioti per atitinkamus lėšų šaltinius.

3 pinigų įstatymai, kuriuos žino tik turtingi žmonės-kaip užsidirbti pinigų kaip turtingieji...

Jei ataskaitiniais metais vykdyta investicija lieka nebaigtoje statyboje, stulpeliuose pildoma nebaigtos statybos suma įvykdyta per ataskaitinius metus, o ne visa nebaigtos statybos suma t. Pažymėtina, kad tai įvykdytos investicijos, todėl stulpeliuose pildomi skaičiai turėtų būti teigiami.

pagrįstų investicijų

Eur " stulpeliai — įvykdytų investicijų ir suderintų investicijų skirtumas. Eur " 21 stulpelis. Taigi, iš pvz.

pagrįstų investicijų

Inventorinius Nr. Jei inventoriniai numeriai išvardinami prisegtame dokumente, tuomet ataskaitoje nurodoma, kuriame priede nurodyti inventoriniai numeriai.

Jei yra galimybė inventorinius numerius galima nurodyti nuo iki, pvz. Jei į eksploataciją įvesta tik dalis turto, reikėtų prisegti priedą su paaiškinimu, pvz.

pagrįstų investicijų

Jei Tarybos nutarime suderintos investicijos pateikiamos lentelėje, papildomai nurodomas ir konkrečios lentelės eilutės, kurioje įrašyta suderinta investicija, numeris. Jei investicijos nebuvo derintos su Taryba, reikia nurodyti savivaldybės tarybos sprendimo, kuriuo patvirtintas veiklos ir plėtros planas su nurodytomis investicijomis, datą ir numerį tais atvejais, kai pagal galiojančius teisės aktus investicijos nebuvo derinamos su Taryba.

Verkių g.

pagrįstų investicijų

Kodas